Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя Церкви

Новорічна зустріч молоді Європи. Тезе 2016-2017 у Ризі (Латвія)

ЧОРТКІВ-СТОКГОЛЬМ-РИГА-ВІЛЬНЮС-ВАРШАВА-ЧОРТКІВ

25.12.2016 – 03.01.2017

 

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ – 170 €

1 день. 25.12.2016 ВИЇЗД

Виїзд з Чорткова (Катедральний Собор). Автобус Європейського стандарту  Євро 4. Місця розписані згідно попереднього запису. Переїзд територією України. Зупинка на вечерю. Переїзд кордону. Транзит через територію Польщі та Литви.

2 день. 26.12.2016 РИГА(ЛАТВІЯ)/СТОКГОЛЬМ (ШВЕЦІЯ)

Круїз по Балтійському морю!!!
Красивий лайнер ідеально підходить для круїзних подорожей -це справжнє місто на воді яке зробить вашу подорож незабутньою. Затишна атмосфера, смачні страви в різних кафе, ресторанах та цікаві шоу програми. Все це під час подорожі на ЛАЙНЕРІ.

Трансфер в порт Риги. Реєстрація на лайнер. Розміщення по каютах.

3 день. 27.12.2016    СТОКГОЛЬМ (ШВЕЦІЯ)

Ранкові години прибуття в порт Стокгольма.Стокгольм – шведська столиця – не тільки найбільше скандинавське місто, але й найбільш чарівне. У самому Стокгольмі живе близько 1,6 мільйона осіб, але незважаючи на це, місто залишається спокійним і навіть, можна сказати, пасторальним. Його багатовікові алеї та сквери розкидані по всьому архіпелагу з 14 островів, на якому побудовано місто. Місцеві жителі дуже пишаються тим, що зайнятися морською риболовлею можна хоч в центрі міста.
Практично до всіх численних визначних пам’яток Стокгольма можна дістатися пішки, а це прекрасний спосіб оглянути місто. Можна зробити поїздку водним транспортом, і так ви побачите ще одну грань найбільшого і, можливо, найкрасивішого міста Скандинавії. Приїхавши до Стокгольма, відчуєте пульс міста, відвідавши Остермальм, фешенебельний район міста, і Стріт, ринок, що працює у вихідні дні на Содері (південний острів). Ви побачите дві контрастні і в той же час чарівні картини міста.
Більшість туристів спочатку відправляються в старе місто Гамла Стан, що приваблює своєю незвичністю. Тут над тісною бруківкою нависають, закриваючи світло, старі будинки. Вулички розходяться променями від розкішного пишного Королівського Палацу, де, починаючи з XIII століття, жили члени королівської сім’ї Швеції. Незважаючи на свою середньовічну спадщину, Стокгольм ні в якому разі не є застиглим в давнині анклавом. Репутація городян як людей, які слідкують за модою, володіють передовими ідеями та втілюють їх у життя, дозволяє жителям задавати тон у таких глобальних галузях, як інформаційні технології та дизайн.

Вечірні години реєстрація на лайнер до Риги. Поселення по каютах. Подорож до Риги.

 4 день. 28.12.2016 РИГА (ЛАТВІЮ) Початок програми ТЕЗЕ. Реєстрація  учасників на місцевих парафіях. Поселення.

Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії. А також Домський собор, Ризький замок, Порохова вежа та інші цікаві місцини.

 5-8 дні. ПРОГРАМА ТЕЗЕ.

Четвер 29, П’ятниця 30 та Субота 31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala.

Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

Зустрічі по країнах. Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та Арені Rīga.

Молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься “фестивалем народів” у парафії, що вас приймає.


Неділя, 1 січня

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід разом з сім’єю, що вас приймає.

8 день. 01.01.2017 ВІЛЬНЮС  

ПІСЛЯ СВЯТКОВОГО НОВОРІЧНОГО ОБІДУ переїзд до столиці Литви.

Вечірня програма.

Вільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні. Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків. У Вільнюсі зберігається оригінал ікони Ісуса Милосердного, яку попросив намалювати святу сестру Фаустину Ковальську Сам Господь. Це перший образ, який був намальований з опису святої Фаустини. Другий зберігається у Санктуарії Божого Милосердя у Кракові. У місті також є багато красивих церков, соборів та релігійних споруд: костел Святого Франциска, відома на цілий світ Остробрамська каплиця з чудотворним образом Матері Божої та Святої Терези, католицький Архікафедральний собор Святого Станіслава та Святого Казимира, костел Св. Іоаннів, костел Святих Петра і Павла, костел Святого Духа і домініканський монастир, костел Святого Миколая та багато інших святинь. Ну і, звичайно, греко-католицька Церква Пресвятої Трійці.

Вечірній виїзд. Транзит територією Польщі.

9 день. 02.01.2017 ВАРШАВА

Варшава – одне з тих міст, в яких налічується близько тисячі різних пам’яток. 

У столиці польщі матимемо достатньо часу щоб подитися на це прекрасне місто.

 Дуже красивим є  Старе місто. Цікаво є відвідати  катедральний собор св. Яна, який є однією з найстаріших пам’яток архітектури Варшави, а також Королівський замок – символ польської держави.

 

10 день. 03.01.2017 ПРИБУТТЯ В УКРАЇНУ.

 

Вартість програми –  170 Є

 

У вартість входить:  переїзд автобусом, супровід керівника групи та духівника, медичне страхування, оформлення документів та допомога в відкритті шенгенської візи, квитки на Лайнер до Стокголма .

Додатково оплачується: реєстраційний внесок в Тезе – молоді люди до 34 років: 25 євро; дорослі, старші 35 років: 40 євро, який включає квиток на міський транспорт у Ризі, роздаткові матеріали, проживання 5 днів/4 ночей у Ризі (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 7 днів перебування на Європейській зустрічі, екскурсії у містах згідно маршруту – разом 10 євро (можливе відвідання факультативно);