Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Благодійний Фонд "Всесвіт"

Полтавські волонтери отримали цінний вантаж з Німеччини для військових госпіталів

Багатофункціональні ліжка, меблі для палат та операційних, офісна техніка, інструменти – це далеко не повний перелік того, що днями прибуло в Полтаву у складі гуманітарного вантажу з Німеччини. Уже втретє греко-католицька спільнота української діаспори в Ганновері переправила допомогу для військових шпиталів, де лікуються після поранень та проходять реабілітацію військовослужбовці-учасники АТО.

Детальніше...

У Полтаві військовий шпиталь та три лікарні отримали чергову гуманітарну допомогу з Німеччини

10 липня Полтавський військовий госпіталь отримав функціональні ліжка та тумбочки, матраци та медичні засоби. Таку ж допомогу передали для Полтавської районної лікарні, міського клінічного пологового будинку та міської лікарні № 3.

Детальніше...

ПРОЕКТ «СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ДЛЯ НОВОГО ЖИТТЯ. ГРАНТИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ»

БФ «Карітас України» за сприяння CRS реалізує проект з надання грантів для роботодавців у розмірі 30 000 гривень на створення кожного робочого місця для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).

Детальніше...

Прихожани греко-католицької церкви в Німеччині передали до Полтави гуманітарну допомогу

Прихожани греко-католицької церкви в Німеччині передали до Полтави гуманітарну допомогу. Її представники благодійного фонду «Всесвіт» отримали ще наприкінці минулого року. Частину речей волонтери вже передали до медичних закладів.

Детальніше...

ДОБРО ОБ’ЄДНУЄ

23 грудня в м. Пирятин  за сприяння штабу волонтерського руху Пирятинщини  для громадської організації „Пирятинська районна організація учасників антитерористичної операції Пирятинщини „Учасників бойових дій“ було передано 2 інвалідних візки учасникам АТО.

Детальніше...

Безкоштовні інвалідні візки

Дорогі в Христі брати і сестри!

Благодійний Фонд "Всесвіт" та парафіяни храму Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви м. Полтави можуть передати у постійне безкоштовне користування інвалідні візки усім тим особам, хто має у них потребу.

Детальніше...