Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя Церкви

Гріхи, що кличуть про помсту до Неба. Гріх содомський

Отець Міхал Ольшевський говорить про гріх Содому в контексті свого досвіду як екзорциста.

 

Одним із гріхів, що кличуть про помсту до Неба, є так званий гріх содомський. Він інтерпретується по‑різному, але можна сказати, що цей гріх стосується різноманітних збочень.

За кілька років служіння екзорцистом я багато разів переконався, що диявол дуже полюбляє збочення. Все, що суперечить природі, для нього найкраще.

Якось після Меси до мене підійшли мама з донькою з проханням про молитву. Донька була вже доросла, з численними проблемами, до того ж глухоніма, що перешкоджало спілкуванню. Коли я почав молитися над цією дівчиною, вона раптом знепритомніла, впала на підлогу і дійшло до демонічної маніфестації. В таких ситуаціях єдиний спосіб повернути людину, опановану злим духом, до тями, — це назвати її хресним іменем. Я запитую маму, як дівчину звати. А мама мене запитує: «Зараз чи колись? Зараз — Пауліна, колись — Томаш». «Як це “колись Томаш”?» — перепитав я. Мама розповіла, що донька змінила стать, була раніше хлопцем.

Все, що незгідне з природою, — особливо видно в цьому випадку, коли дійшло до зміни статі, а також до одержимості, — було, так би мовити, вирване у Бога, вирване те, що Він створив.

Сьогодні маємо безліч ситуацій, коли на збоченнях, на порнобізнесі, на всьому, що пов’язане зі ставленням до людини, як до речі, намагаються отримати величезні прибутки. А це становить неабияку духовну небезпеку, бо за цим всім стоїть духовна сфера, пов’язана з гріхом. А те, що пов’язане зі збоченнями, пов’язане з демонами. Тому такі гріхи волають про помсту до Неба, волають про втручання Неба. Також усе, що пов’язане з великою кривдою людини — бо весь порнобізнес використовує жінок, використовує дітей, — це жахливі ситуації, коли люди залишаються травмованими на все життя, тому ці гріхи волають про втручання Неба.

За матеріалами: Gość NiedzielnyДжерело: CREDO