Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Екологічні місії у Кременчуці

14 вересня у м. Кременчук, що на Полтавщині, в парафії Успіння Пресвятої Богородиці відбулися екологічні місії задля порятунку створіння, які провів отець Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

В контексті сучасних екосоцільних та енергетичних викликів війни цьогорічні екомісії присвячені темі енергоефективності та енергозбереження.

Екодушпастир завітав до вірних УГКЦ у м. Кременчук на запрошення отця пароха Романа Атамана. Розпочалася місія Божественною Літургією, у якій священники разом із вірними окремими молитовними проханнями молилися за збереження України від воєнного лихоліття, молилися про мир, спокій на українських землях та за повну перемогу над ворогом-агресором.

Роздумуючи над словами недільного Євангелія, отець Максим поділився своїми думками стосовно християнської віри як одного з наріжних каменів будівництва особистості у сучасному світі. «Бо якщо ми слухаємо слово Боже, роздумуємо над ним, але по завершенні Літургії, переступаємо поріг Церкви і далі поводимося у світі так, наче Бога нема… то питання: то що насправді робить нас християнами, які відповідальні за Богом створений світ?»

Екореферент наголосив на важливості бути турботливими один про другого, особливо у час воєнного лихоліття. Задуматися над тими складовими, які справді ідентифікують нас як зрілих, доброчесних дітей Бога-Творця.

Після Святої Літургії, отець Максим розповів про Конкурс «Відповідальність за створіння», який присвячений темі енергоефективності та енергозбереження в контексті енергетичних викликів війни та закликав брати активну участь у ньому. Згодом була можливість поспілкуватися у неформальній родинній атмосфері.