Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві відбувся патріотичний духовно-екологічний табір «Дороговказ: Веселі канікули з Богом»

З 21 по 30 серпня у Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбувався дитячий духовно-екологічний табір «Дороговказ: Веселі канікули з Богом».

Його учасниками були діти віком 5-12 років.

Таборовий провід очолювали священники, парафіяни та учасники полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові». На жаль, зважаючи на широкомасштабну агресію, минулого року не вдалося провести таборування для дітей.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава отець Юрій Кролевський розповідає, що цього року аніматорами дитячого табору вже були юнаки й дівчата, які виростали при полтавській парафії та колись самі були учасниками дитячих парафіяльних таборів:

— Щиро радію, коли бачу як моя парафіяльна молодь, яка ще зовсім недавно були сама дітьми, виховує підростаюче покоління на основі християнських цінностей. 

Цьогорічне гасло табору: «Ісус — найкращий друг». Кожного дня усі брали участь у Божественній Літургїї,  священники проводили катехизації, аніматори — організовували перегляд повчальних фільмів на екологічно-християнську тематику, банси та спортивні ігри. Цього разу парафіяни Свято-Троїцького храму долучилися до проведення кулінарних та рукодільних майстер-класів. Також усі взяли участь у захоплюючій мандрівці до Екопарку у с. Ковалівка.

Головний аніматор табору Марія Кашуба радіє, що вдалося організувати для дітей цікаву та захоплюючу програму, побудовану на Божому Слові:

— Це мій перший досвід як головного аніматора, але думаю, що ми справилися з тими цілями, які поставили перед собою. Переконана, що такі таборування необхідні для доброго та відповідального виховання підростаючого покоління.

Слід зазначити, що аніматори з дітьми підготували невеличку культурно-мистецьку програму для парафіян та батьків Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава. А згодом усі могли поспілкуватися, поділитися своїми думками та враженнями від табору за святковим парафіяльним столом.

Під час таборування аніматори навчали дітей любити Бога, ближнього, навколишній світ та Україну.

Довідка: «Дороговказ: Веселі канікули з Богом» — парафіяльна ініціатива, яка допомагає дітям розпізнати таланти, стати креативнішими та винахідливішими, краще зрозуміти, проаналізувати християнські цінності для власного особистісного розвитку.

Одна з головних цілей проекту — допомогти підростаючому поколінню поглибити розуміння суспільних істин, переосмислити християнську ідентичність.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава