Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

На Полтавщині триває екологічна ініціатива УГКЦ

24 вересня у смт. Білики, що на Полтавщині, відбулися екологічні місії для порятунку створіння головною темою яких є плекання культури енергоефективності та енергозбереження в контексті сучасних екосоціальних та енергетичних викликів війни.

Екологічну інтервенцію провів отець Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, який завітав до селища на запрошення отця Романа Валявки, настоятеля храму Святого пророка Іллі.

Екологічна ініціатива розпочалася Божественною Літургією, під час якої священники та вірні окремими молитовними проханнями молилися за збереження довкілля, за мир на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни.

Під час недільної проповіді екореферент наголосив на важливості ефективного плекання й розвитку талантів, здібностей та можливостей задля втілення відповідальності у Богом створеному світі та підвищення культури енергоефективності.

«Як нам важливо сьогодні усвідомити, що наші таланти – це, без сумніву, Божий дар, глибокий фундамент, який нам потрібно відповідально зреалізувати у Богом створеному світі». Душпастир також окреслив небезпеки, які можуть блокувати здібності людини для відповідальної реалізації християнських цінностей у Богом створеному світі.

По завершенні Літургії священнослужитель закликав до участі в екоконкурсі «Відповідальність за створіння», який цього року організовує Бюро УГКЦ з питань екології з метою популяризувати в Церкві та українському суспільстві культуру енергоефективності.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології