Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві на благодійному ярмарку випічки при УГКЦ зібрали майже 14 тис. грн

11 грудня у Полтаві Ліга греко-католицьких жінок, що діє при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві, провела благодійний ярмарок випічки.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше, а відбуваються протягом багатьох років.

Цього разу до ярмаркової справи долучилося багато представниць полтавського осередку Ліги греко-католицьких жінок, які порадували парафіян храму різного роду смаколиками.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський розповідає, що цього року вдалося лише вперше провести благодійний ярмарок, зважаючи на широкомасштабну військову агресію проти українського народу:

— Я бачу, що такі ініціативи мають багато позитиву. Адже сприяють ще кращому об’єднанню нашої парафії, особливо жінок, навколо спільної справи. А виручені кошти є важливою фінансовою підтримкою для монахинь та дітей, якими вони опікуються. 

Слід зазначити, що цього року, подібно як і минулі роки, усі ярмаркові кошти будуть спрямовані на благодійність. Їх передадуть для монахинь св. Вінкентія де Поля, які опікуються дітьми у Домі Милосердя, що у с. Деменки на Полтавщині.

Одна з лідерів Ліги греко-католицьких жінок Ольга Кравець щороку радо долучається до кулінарних ярмарків, які відбуваються при парафії:

— Мені подобається кулінарити, це одна з моїх улюблених справ, якій присвячую як професіонал багато часу. А коли робиш це з благодійною метою, то це ще більше захоплює.

На акції зібрали 8125 грн та ще 5600 грн добровільних пожертв для Дому Милосердя. 

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві