Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві «Лицарі Колумба» продовжують забезпечувати ЗСУ автомобілями та матеріально-технічними засобами

Цього місяця полтавський осередок Лицарів Колумба придбав черговий автомобіль з Німеччини для потреб Збройних Сил України. Це бус Volkswagen T5.

Очільник полтавської чоловічої братерської організації Євген Хайлов розповідає, що протягом року з жовтня 2021 року і аж дотепер Лицарі Колумба передали вже поза 40 автомобілів для ЗСУ різного плану:

— Це і вантажні автомобілі, мікроавтобуси, позашляховики та пікапи. Крім того, ми забезпечили наших армійців різними матеріально-технічними засобами, розпочинаючи від медичних, завершуючи технічними, які би зробили наших військових більш ефективними на полі бою.

Полтавські лицарі, які створили раду при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава, намагаються купувати 1-2 транспортних засобів щомісяця. Окрім того купують запчастини для ремонту уже діючих автомобілів, які використовують бійці ЗСУ.

А у жовтні отець Ярослав Гуляк та його вірні з міст Млада Болеслав та Мельник, що у Чеській Республіці, придбали автомобіль для полтавського військового капелана Максима Кролевського. Він є діючим капеланом полтавської 5-ї батальйонної тактичної групи 81-ї Десантно-Штурмової Бригади.

Священослужитель радіє, що українці з Чехії дуже докладають потужних зусиль для того, щоб наблизити перемогу України над московським агресором:

— Дуже вражений щирою допомогою наших українців, вірних нашої Церкви, які проживають у Чехії. Переконаний, що цей кросовер допоможе мені краще та ефективніше послужити для наших військовослужбовців на місці їх дислокації та у зоні ведення бойових дій.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у м. Полтава