Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві діти долучилися до Всеукраїнської безстрокової акції "Посади дерево миру"

19 жовтня, у Полтаві, на церковній території Свято-Троїцького храму УГКЦ, парафіяльні діти долучилися до Всеукраїнської безстрокової акції «Посади дерево миру», яку у 2016 році започаткувало Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви.

Мета – привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру та об’єднання зусиль для збереження Божого створіння.

Референт Бюро УГКЦ з питань екології у Полтаві отець Максим Кролевський розповідає, що наше місто вже не вперше долучається до цієї акції, яка триває з 2016 року: «Наші парфіяни, і великі, і малі, щорічно долучаються до цієї доброї екологічної ініціативи, яку ініціює наша церковна екологічна інституція по всій Україні. Минулі роки, у Полтаві до акції долучилися старші діти, згодом чоловіки з Ордену Лицарів Колумба, а цього разу наймолодші – парафіяльні діти, які відвідують наш Християнський міні-дитсадок».

Слід зазначити, що з 2016 року до сьогодні з ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви та за підтримки Мінприроди було висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні.

Один з членів вівтарної дружини Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава, учень 3-го класу Іван Кушнір, з великим натхненням долучився до праці: «Тепер, біля нашої церкви та дитячого майданчика будуть рости ще дві ялинки, які ми посадили разом з нашими хлопцями».

Акція проходить у всіх регіонах України. Підтримати ініціативу може кожен через молитву та діла милосердя до Божого створіння, завдяки зміні стилю життя на більш Божий та дружній до природного довкілля.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава