Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Харкові при Катедральному храмі святого Миколая презентували енцикліку "Laudato si"

13 жовтня у м. Харків відбулися "Екологічні місії для порятунку створіння", які провів отець Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Екологічна ініціатива розпочалася Божественною Літургією. Під час Святої Літургії священики та вірні окремими молитовними проханнями молилися за Богом створений світ, за справедливий мир на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни на Донбасі.

Після Святої Літургії отець Максим для вірних парафії святого Миколая Чудотворця презентував папську енцикліку "Laudato si" про турботу за наш спільний дім: «Ця енцикліка – перший в історії Церкви екологічний папський документ, який навчає як ми, християни, маємо реагувати на екологічні виклики та загрози у сучасній дійсності».

Екореферент коротко охарактеризував кожен розділ папської енцикліки, наголосивши, що папська енцикліка – це дороговаз, дорожня карта, яка дає напрямні, є таким собі маркером, що окреслює життєвий шлях кожного, хто належить до Вселенської Церкви. Також священик закликав вірних харківської парафії до відповідальності за Богом створений світ.

Для пароха отця Миколи Семеновича душпастир подарував енцикліку "Laudato si" та інші збірки Бюро УГКЦ з питань екології.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології