Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві молоді греко-католики знову організували благодійний ярмарок для збору коштів для дітей-сиріт та дітей Центру реабілітації

10 лютого у Полтаві у Свято-Троїцькому храмі греко-католики з молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» та волонтери Благодійного Фонду «Всесвіт» провели благодійний екоярмарок кулінарної випічки та екологічно чистого мила.

Цього разу випічкою різдвяних пряників займалися волонтери, представниці Ліги Греко-Католицьких жінок Ірина Верига та Катерина Хайлова, розмальовували та кулінарно оздоблювали студенти полтавського осередку Української Академії Лідерства, а ярмаркували — учасники молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві.

Минулого року полтавські «умхівці» самостійно заснували соціальне підприємництво — виготовляють власноруч екологічно чисте мило, реалізують його у форматі благодійних ярмарків, а виручені кошти передають на працю з дітьми сиротами та дітьми з Полтавського Центру реабілітації з органічним ураженням нервової системи.

Заступник голови полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» Тетяна Терешкович розповідає, що часто долучається до організації різних благодійних акцій у парафії Пресвятої Трійці:

— Зазвичай, ми самі, тобто молодь нашої парафії, займаємося усім процесом підготовки до благодійного ярмарку. Самі плануємо, робимо заготовки, випікаємо смаколики і реалізуємо усе на ярмарку. Але цього разу нам допомогли наші жінки та студенти УАЛу, за що їм щира вдячність.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше. Подібний захід уже відбувався у грудні минулого року.

Духівник полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» отець Максим Кролевський щиро радіє благодійним ініціативам молодих греко-католиків:

— Направду, можна лише пишатися такими молодими, добре вишколеними та свідомими людьми, які посвячують свій час, свою працю та кошти для різних благородних справ та благодійних ініціатив в ім’я любові до свого ближнього.

У результаті акції зібрали 1015 грн (якщо вирахувати вартість затрачених продуктів). Ці кошти підуть на організацію дозвілля для молоді, канцтовари для дітей-сиріт та дітей з Полтавського Центру реабілітації.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві