Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві студенти УАЛ та місцеві греко-католики організували майстер-клас з виготовлення екопряника

6 лютого у полтавському осередку Української Академії Лідерства пройшов майстер-клас з виготовлення та оформлення різдвяного пряника.

Організатор заходу — студенти Української Академії Лідерства та волонтери БФ «Всесвіт», парафіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві.

Представниця Ліги греко-католицьких жінок у Полтаві Катерина Хайлова розповідає, що долучається до подібних кулінарних екоініціатив з великим натхненням:

— Дуже люблю кулінарну справу. Охоче долучаюся до різних ініціатив, які проходять за участі наших парафіян та які спрямовані на благодійність.

Уже у цю неділю, 10 лютого греко-католики з полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові» планують провести благодійний ярмарок. Виручені кошти з різдвяних пряників передадуть на працю з дітьми-сиротами та дітьми з полтавського Центру реабілітації з органічним ураженням центральної нервової системи.

Заступник директора БФ «Всесвіт» Ірина Верига розповідає, що полтавська церковна спільнота і далі планує організовувати благодійні ярмарки:

— Кожна благодійна справа, яку ми організовуємо силами нашої парафіяльної спільноти, спрямована на реалізацію нашої праці — соціального служіння для конкретних дітей нашого міста, зокрема для тих, яким наші священики надають душпастирську опіку.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше. Подібний захід відбувався у грудні минулого року.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві