Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

На Харківщині тривають екологічні місії

14 жовтня у с. Вільча, що на Харківщині, у храмі Покрови Пресвятої Богородиці вперше відбулися екологічні місії для порятунку створіння, які провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

 

Душпастир завітав на храмовий празник на запрошення отця Андрія Буняка, місцевого настоятеля Свято-Покровського храму.

Розпочалася місія Божественною Літургією, у якій екореферент разом з вірними окремими молитовними проханнями молилися за збереження України, за подолання воєнного лихоліття на Донбасі, за мир та спокій на українських землях.

У своїй проповіді душпастир наголосив на важливості бути відповідальними християнами у Богом створеному світі, бути будівничими та творцями свого власного світу, який довірив нашій опіці сам Господь Бог.

«Сьогодні дуже багато і повсюди говориться про успішність людини, яку найчастіше пов’язують з отриманням якихось матеріальних благ. Але ми, християни, успішними можемо бути лише тоді, коли будемо відповідальними будівничими цього Богом створеного світу, коли будемо давати, дарувати життя усім Божим створінням!» – підкреслив о. Максим.

Екореферент, на основі євангельського читання, розповів про різні небезпеки усіх життєвих клопотів, які людина досить часто штучно створює у своїй уяві та які, зазвичай, закривають усю красу Богом створеного світу.

Завершилася екологічна ініціатива освяченням води та мируванням.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології