Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

На ІІІ Всеекзархальній прощі до Свято-Покровського монастиря презентовано екологічні місії

13-14 жовтня відбулася ІІІ Всеекзархальна проща до Свято-Покровського монастиря у смт. Покотилівка, що на Харківщині.

До духовних нічних чувань, які відбувалися в рамках паломницької програми, долучився отець Максим Кролевський, екорефернт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті. Душпастир розповів про діяльність церковної екологічної інституції, про мету та пріоритети, які переслідує Бюро та презентував екологічні місії для порятунку створіння.

Екореферент пояснив, на яких засадах будується діяльність екологічної інституції у сучасних обставинах життя нашої Батьківщини, що означає бути відповідальною людиною та будувати своє життя на християнсько-європейській парадигмі буття.

«У сучасних українських обставинах, ми можемо добре відчути боротьбу між християнсько-європейською та радянсько-азіатською парадигмою розвитку на різних щаблях суспільного життя. Християнська концепція – будує, розвиває, дає позитивний імпульс для розвитку, а азіатська – деградує та знищує і людину і Богом створений світ» – пояснює отець Максим.

На думку екореферента, кожен з нас має не боятися брати на себе відповідальність за своє власне життя та Богом створений світ, та має стати правдивим господарем, а не загарбником і поневолювачем всього Божого створіння.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології