Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Вітаємо команду Харківського екзархату, яка зайняла третє місце у фінальній грі брейн-ринг

14 листопада у Львівській Духовній семінарії Св. Духа відбулася Всеукраїнська інтелектуальна гра брейн-ринг на тему: «Вивчаємо Митрополита Андрея». На цьому етапі гри взяли участь 13 єпархій/екзархатів, серед яких і Харківський.

Попри нелегку боротьбу знань, бо ж всі учасники були дуже добре підготовлені, харківська команда отримала бронзові медалі зайнявши третє місце у віковій категорії 10-13 років.

 

Щиро дякуємо катехитам та священикам з Харкова та Полтави за чудову підготовку дітей, за те, що передали їм любов до великого Пастиря нашої Церкви – Митрополита Андрея Шептицького. Також дякуємо Преосвященному Владиці Василію (Тучапцю) за благословення, молитви та матеріальну підтримку у поїздці до Львова.

Діти та молодь з Харківського Екзархату не лише взяли участь у грі, але й відвідали Катедральний собор св. Юра, де спільно молились біля могили Слуги Божого Митрополита Андрея, бачили палати, в яких жив і працював сам Митрополит, музей, який започаткував Андрей Шептицький, та відвідали монастир Згромадження Святого Йосифа ОПДМ, де молилися біля мощей Блаженних Олімпії та Лаврентії.

 

Джерело: http://ugcc.kharkiv.ua/vitayemo-komanda-harkivskogo-ekzarhatu-yaka-zaynyala-tretye-mistse-u-finalniy-gri-breyn-ring/

.