Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Телеканал ІРТ про брейн-ринг

У ПОЛТАВІ ЗА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ СТОЛАМИ ГРИ «БРЕЙН-РИНГ» ЗУСТРІЛИСЯ ДІТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ТА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.

Українська греко-католицька церква, вшановуючи 150 річницю від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, влаштувала інтелектуальну гру «Брейн-ринг». За звання найрозумнішої команди змагалися діти із Полтавської та Харківської областей.

 

Отець Максим, священник УГКЦ
" Має за мету зацікавити молодь та дітей до поглибленого вивчення спадщини самого Митрополита. Сьогодні ми проводимо на єпархіальному рівні, а 14 листопада всі наші діти зберуться у Львові, щоб провести фінальну зустріч по цій інтелектуальній грі. "

Діти розповідають - із захопленням вивчали різнобічну біографію церковного діяча. Багато хто з них навіть збирається брати приклад з Митрополита та наслідувати його у майбутньому.

Настя Процак , учасниця гри «Брейн-ринг»
" Для мене - це людина з якою варто було познайомитися і варто її наслідувати. Людина, яка попри всі негаразди йшла до своєї мети і хотіла воскресити український народ, підняти його, незважаючи на всі репресії, утискали церкву - він все одно її підносив. "

Владислава Ващенко , учасниця гри «Брейн-ринг»
"Це дуже грандіозна постать для нашої держави, яка зробила великий вклад у її розвиток, і розвиток молоді. Було б за честь познайомитися з такою людиною в наш час, але він помер і треба самому досліджувати його біографію, щоб самому зробити якийсь вклад у історію і досягнути якоїсь вершини, а саме зробити краще нашу державу "

Отець Максим, священник УГКЦ
" Ми сьогодні хочемо, щоб кожен українець усвідомив, що Митрополит Андрей Шептицький - це не лише церковний діяч десь на галичині, це визначна постать, великий громадський діяч. Чоловік, який багато добра зробив для всього українського народу, неважливо чи то греко-католик, чи єврей, чи українець."

Таким чином питання гри стосувалися життя, діяльності і постаті Митрополита Андрея Шептицького. Учасників розділили на 2 вікові категорії: молодша від 10 до 13 років, і старша від 14 до 17 років. Всі інтелектуали показали високий рівень знань і отримали масу задоволення від змагання.

Марина Головченко, учасниця гри «Брейн-ринг», Харківський екзархат УГКЦ
"Ця гра дає багато для мого розвитку, адже вивчаючи життя будь-якого святителя - це дуже гарно."

Перемогу у молодшій категорії з мінімальним відривом в 1 бал здобула команда Харківської області. Вибороти ж першість у старшій групі вдалося полтавцям. Нагадаємо, що наступним етапом змагання стане спільна поїздка найрозумніших до міста Львів на вирішальний поєдинок.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ  https://www.youtube.com/watch?v=CxW7o0j_fs4

Джерело:http://irt.pl.ua/video/5313