Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві військовий капелан та бійці відвідали школу

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника та захисниці України, військовий капелан отець Максим Кролевський разом зі своїми бійцями 5 батальйонної тактичної групи 81 Десантно-Штурмової Бригади ЗСУ відвідав одну зі шкіл Полтави.

Душпастир з військовослужбовцями військової частини завітав на урок до учнів 11-тих класів на запрошення дирекції школи та викладача допризовної підготовки.

Урок розпочався з короткого привітання. Згодом отець Максим розповів про свій досвід духовного проводу бійців з початку бойових дій на Донбасі:

— Нам потрібно навчитися цінувати моменти миру і свободи, якими ми можемо користуватися тут, у Полтаві, бо це все сьогодні оплачено дуже дорогою цінною, життям і здоров’ям наших мужніх, відданих та вірних своїй присязі бійців!

Учні дуже уважно слухали розповіді про військові будні на Сході, про цінності на яких мають будувати сучасну Українську Державу.

На завершення, бійці-десантники Богдан Туренко, Євген Козулін привітали учнів зі святом та поділилися з ними своїми особистими візіями побудови Української Держави на основі власного бойового досвіду. А боєць Микола Кононенко прочитав усім кілька своїх віршів, які він склав на передовій.

Отець Максим Кролевський, привітавши учнів зі святом, закликав їх також бути добрими та відповідальними захисниками та захисницями:

— У наш час, не лише люди у військовому однострої можуть бути захисниками, але кожен з нас, хто вчиться та працює на благо Української Держави!

Учні та викладачі школи залишилися дуже задоволення від змістовної бесіди з гостями.

Прес-служба Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві