Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ десятеро дітей приступили до Святої Тайни Покаяння (Сповіді)

20 червня в Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ пройшло свято Першої Святої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.

До знакової події діти з парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у м. Полтава готувалися цілий рік. Допомагали їм у цьому, надаючи духовний супровід, душпастирі та вчитель-катехит пані Валентина Кролевська.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава отець Юрій Кролевський радить розглядати Святі тайни Покаяння та Євхаристії як підвалини та наріжні камені для побудови зрілої особистості християнина:

— Святі Тайни Покаяння та Євхаристії — фундаментальні елементи для життя християнина в сучасному світі. Дозріваючи, дитина вже усвідомлює межу між добром і злом. Тому важливо добре та сумлінно підготувати дитину до Сповіді.

Фінансовий секретар полтавського осередку Лицарів Колумба при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава пан Іван Кравець розповідає, що з кожним роком дітей у парафії стає все більше, зокрема тих, які готуються і вперше приходять до покаяння:

— Цього року до Першої Сповіді приступив і мій молодший син. Радію, що мої діти мають можливість виховуватися при нашій парафії, спільно молитися та духовно зростати на основі християнських цінностей. Особливо хочу подякувати пані Валентині. В умовах карантину та попри те, що сама перехворіла на коронавірус, вона провела велику роботу, зокрема й з батьками нашої парафії, та підготувала дітей до Першої Святої Сповіді та Святого причастя.

Після Божественної Літургії дітей, які приступили до Святих Тайн, привітали батьки, парафіяни, душпастирі та катехити. Діти підготували невелику духовно-мистецьку програму.

Катехит Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава пані Валентина Кролевська подякувала батькам дітей, які підтримували дітей у підготовці до прийняття Святої Тайни Покаяння:

— Зважаючи на непрості обставини, пов’язані з пандемією коронавірусу, ми використовували всі можливі засоби для того, щоби добре підготувати наших дітей до важливого для них дня. Щира вдячність усім батькам, які цього року брали участь у підготовці дітей.

Опісля всім дітям вручили свідоцтва про Першу Святу Тайну Покаяння та дитячі ілюстровані Біблії.

Пресслужба парафії Пресвятої Трійці