Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві в районі заводу ГРЛ греко-католики встановлять дитячий та спортивний майданчик

У вересні цього року полтавські греко-католики збираються спорудити дитячий майданчик в районі заводу ГРЛ, поблизу свого парафіяльного храму.

Ідея облаштування дитячого і спортивного майданчику зародилася ще минулого року. Відповідальна за соціальну працю при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві Ірина Верига розповідає, що волонтери парафії працювали над проектом майже рік:

— У цьому районі міста, де ми намагаємося спорудити майданчик, у радіусу двох-трьох кілометрів немає жодного подібного місця, де б діти, їхні батьки чи молодь могли проводити своє дозвілля.

Коли полтавські греко-католики практично визначилися з місцем для зведення дитячого та спортивного майданчика, то одразу розпочали пошук фінансових засобів. Згодом і замовили всі необхідні матеріали, гойдалки та облаштування.

Настоятель Свято-Троїцького храму у Полтаві отець Юрій Кролевський радіє, що його вірні власними зусиллями змогли долучитися у різний спосіб до доброго діла на благо міста:

— Наші парафіяни — великі молодці. Пишаюся ними і радію, як вони, в міру професійних та фінансових можливостей, стараються докластися до реалізації добрих справ у нашому місті, до розвитку Церкви, до поширення Христового Євангелія через справи, які роблять в ім’я любові до ближнього.

До парафіяльного проекту по зведенні дитячого і спортивного майданчика долучилися полтавський осередок Лицарів Колумба та Ліги Греко-Католицьких жінок, полтавська молодіжна спільнота «Українська молодь — Христові» та окремі жертводавці, які захотіли залишитися невідомими.

Частину коштів для реалізації проекту парафіяни отримали від гранту «Львівської Освітньої Фундації».

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві