Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві провели молитовний сніданок

16 січня у Полтавській ОДА почали зі спільної молитви та привітання зі святами. На Молитовний сніданок запросили представників християнських конфесій, громадських організацій, науковців і героїв України.

Молитовний сніданок — традиційний захід, присвячений Різдву Христовому. Його ініціював голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Така зустріч об’єднує християнські конфесії. А також представників різних сфер. 

— Сьогодні як ніколи важливо знайти взаєморозуміння та усвідомити, що ми всі — частини одного народу. Ми об’єднані та сильні — цьому сприяє й отримання Томосу. Дякую Президенту і всім, хто також опікувався цим питанням, за те, що наша Церква нарешті стала незалежною! — наголосив Валерій Головко. 

Учасники заходу дискутували, обговорювали актуальні теми та вітали один одного зі святами. 

— Уже не перший молитовний сніданок ми проводимо в Полтавській ОДА. Це стало славною традицією, тому що, передусім, це єднання. Нас усіх поєднують спільні питання, — прокоментував заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь.

Зокрема на зустрічі говорили про роль Церкви та Різдва у сучасному суспільстві.

— Христос не просто прийшов дати моральний кодекс, адже він у всіх релігій приблизно однаковий. Проблема в іншому: ми розуміємо, що потрібно дотримуватися Заповідей, але через матеріальні речі та владу часто забуваємо про це. І саме Ісус Христос дає нам силу виконати Заповіді, — розповів Архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. 

Сюрпризом для гостей став театралізований виступ студентів Української академії лідерства. Вони розповіли історію появлення Христа, співали щедрівки та привітали зі святом. 

— Молитовний сніданок пройшов чудово, ми зосередилися на духовних речах. Цього разу більше говорили про Різдво Христове, його значення у житті. Гарна була атмосфера: спершу священики щедрували, далі був потужний виступ УАЛ-івців, які показали вертепну виставу. Присутні сповна відчули чари різдвяного часу, — поділився настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський.

Прес-служба Полтавської ОДА