Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві військовий капелан зустрівся з учнями 10 класу

13 листопада у Полтавській міській бібліотеці відбулася зустріч з учнями 10 класу, яку провів отець Максим Кролевський, військовий капелан УГКЦ.

 

Душпастир розповів про загальнолюдські принципи на яких має будуватися будь-яка спільнота, про постулати, які необхідно респектувати для правильного будівництва суспільного буття.

На думку капелана, саме гідність людської особи, абсолютна цінність людського життя, від зачаття до природньої смерті, є спільним фундаментом-знамеником для поваги, діалогу та порозуміння:

- Якщо ми справді хочемо віднайти глибинний фундамент на якому можна будувати суспільну дійсність, навіть, глобальну культуру, цей світ, який щодня то більше перетворюється на маленьке село за допомогою ЗМІ, то в першу чергу нам потрібно навчитися поважати гідність людської особи. Незалежно від того у якій культурі людина живе, які переконання вона має, до якого храму ходить, я як християнин маю її шанувати, бо у кожній людині я бачу образ і подобу Божу - переконаний отець Максим.

Також душпастир, як приклад, спроектував цей загальнолюдський принцип на військову дійсність, де, скажімо, командир, який шанує своїх воїнів, цінує їхнє життя, поважає їхню власну людську гідність дуже швидко здобуває колосальний авторитет серед військових, які його люблять і які готові, навіть, віддати за нього своє життя.

Школярі активно долучалися до спілкування, брали участь в обговорені та висловлювали свої думки.

Прес-служба парафії УГКЦ Пресвятої Тройці