Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві покажуть фільм про українців, депортованих з етнічних земель Надсяння

5 липня о 18:30 у кінотеатрі «Wizoria» (РК «Колос») покажуть фільм про примусову депортацію українців із території Надсяння (Закерзоння) — «Евакуйовані назавжди». Вхід — вільний.

 

Це художньо-документальна, історична стрічка про українців, насильно виселених зі своїх етнічних земель — території Закерзоння (Надсяння, Північна Лемківщина) у 1945-46 роках.

Картина змальовує долю селян, які поселилися у Терновиці (Івано-Франківська область) та були активними вірянами переслідуваної на той час Української Греко-Католицької Церкви. 

Перша частина носить назву «Евакуйовані назавжди», друга — «Переслідувана правда». 

— Найбільші труднощі, з якими зіткнулись — маленькі технічні можливості. Фільм створений на зібрані нами кошти, а невеликий бюджет не може дозволити все, що задумується. Ми бачили це так, а виходити потрібно було з того, що є, — зазначила Любов Терлецька.

У другій частини фільму його творці покажуть тодішнє життя підпільної УГКЦ. Зараз вони не тільки шукають кошти для нової кінострічки, а й запрошують до співпраці депортованих українців Закерзоння.

Продюсер Сергій Устюков розповів, що фільм хочуть бачити не тільки у нас. Етнічні українці звертаються зі всіх куточків світу, просять про показ і тому вже зараз фільм перекладається англійською.

Організатори події у Полтаві — парафія Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві, інформаційна агенція Syla.news, ГО «Save Poltava» та кінотеатр «Wizoria Poltava».

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ