Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

На Полтавщині відбулися екодні у літньому християнському таборі "Веселі канікули з Богом"

5 червня у с. Деменки, що на Полтавщині, розпочався літній християнський табір "Веселі канікули з Богом", які організовують сестри Милосердя Св. Вінкентія та отець Роман Халос, ЧНІ.

 

5 та 6 червня до літнього табору долучилася пані Ірина Верига, волонтер, заступник директора БФ "Карітас Полтава-Всесвіт", з екологічно-духовною програмою.

У кожній зі шкіл дітей сформували у вікові групи, кожна з яких утворила по дві команди. Пані Ірина в одній з катехизаційних лекцій розповіла таборовикам про відповідальне ставлення до Богом створеного світу, яке мала б плекати кожна людина у своєму повсякденному житті.

Нам потрібно розуміти, що цей світ, в якому ми живемо - Наш Спільний Дім, про який ми маємо обов'язок піклуватися, доглядати, тобто бути відповідальними людьми, добрими християнами, дивитися по-Божому через призму любові на цей створений Богом світ.

У духовно-екологічній програмі були передбачені для дітей цікаві інтелектуально-екологічні з творчим акцентом. Діти малювали, співали та вчилися відпочивати так, щоб не шкодити навколишньому довкіллю, а, навпаки - робити усе з користю для Богом створеного світу.

Також діти мали можливість поспілкуватися про шкідливість пластикових виробів, штучних квітів, вінків, забруднених річкових узбіч та дізнались про здорову альтернативу - як правильно утилізувати сміття, яке продукує людина:

Бог не створював сміття, це людина, внаслідок свого життя та діяльності, продукує його. Тому важливо також навчитися правильно та відповідально утилізувати це сміття, - додала пані Ірина Верига.

На завершення таборових екоднів кожен учасник літнього табору отримав цікаві подарунки від Бюро УГКЦ з питань екології, а саме: еконаліпки, закладки та церковні календарі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології