Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві освятили хрест і наріжний камінь храму, що буде спільним для двох конфесій

19 травня у Полтаві радісно вітали достойних гостей: Патріарха та Главу УГКЦ Блаженійшого Святослава (Шевчука), Високопреосвященнійшого Архиєпископа УАПЦ Ігоря (Ісіченка) та Преосвященного Владику Василія (Тучапця), Екзарха Харківського УГКЦ.  

 

Подія, що об’єднала дві конфесії — освячення хреста та наріжного каменю під будівництво храму Юрія Переможця по вул. Зіньківській. Вже багато років громада УАПЦ виношувала мрію про зведення храму, і ось початок покладено. Досягнуто домовленості між Патріархом УГКЦ Святославом Шевчуком та Владикою Ігорем Ісіченком про спільне будівництво храму для двох конфесій, а саме парафій Юрія Переможця УАПЦ та Пресвятої Трійці УГКЦ у м. Полтаві для подальшого спільного використання.

У своїй проповіді Блаженійший Святослав наголосив, що наріжним каменем нашого життя має бути Ісус Христос:

— Сьогоднішній чин освячення наріжного каменю храму, спільного для обидвох конфесій, — це свядчення правдивого єднання в Ісусі Христі.

На чині освячення були присутні священики та вірні обох конфесій з Харківської, Сумської та Полтавської областей. Патріарха та Владик вітали вірні обох парафій, діти, Лицарі Колумба та молодь УМХ парафії Пресвятої Трійці.

На завершення усі присутні заспівали гімн «Боже Великий, Єдиний».