Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві відкрилася виставка дитячих малюнків про Чорнобильську катастрофу

12 березня у Полтавському краєзнавчому музеї відкрилася виставка дитячих малюнків Всеукраїнського конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля — що далі?».

 

Організатори виставки — Екобюро УГКЦ за підтримки Міносвіти України. Під патронатом Мінприроди до цього часу було проведено 14 виставок дитячих малюнків цього всеукраїнського конкурсу.

Під час відкриття референт Бюро УГКЦ з питань екології отець Максим Кролевський розповів про цей конкурс:

— Коли ми отримали багато чудових малюнків, які очима, свідомістю наших дітей та молоді відображали події техногенної катастрофи у Чорнобилі, то зрозуміли, що роботи такого рівня потрібно трансформувати у мобільну виставку, яку мають побачити чим більше людей як в Україні, так і закордоном.

Як зазначають організатори, для показу відібрали 79 кращих малюнків, які виражають наслідки атомної катастрофи, передають особистий біль, переживання і страх, а також прагнення підростаючого покоління щодо кращого майбутнього.

Слід зазначити, що мобільна виставка стартувала у Чорнобилі в рамках заходів відкриття Арки над старим саркофагом зруйнованого реактора ЧАЕС. Відень, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне та Дніпро уже приймали у себе виставку.

Директор Полтавського краєзнавчого музею Олександр Супруненко підкреслив важливість виставки:

— Добре, що Церква займається питаннями екології, організовує конкурси серед школярів. Переконаний, що виставка матиме у Полтаві резонанс.

Виставка триватиме до 23 березня.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві