Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Представники полтавської молодіжної спільноти "Українська молодь - Христові" завітали до телеканалів ІРТ та Місто+

Починаючи з Різдва і до Йорданських свят представники полтавської спільноти «Українська молодь - Христові» приходили у домівки та організації, аби привітати колядою якомога більше жителів нашого міста. До телеканалів ІРТ та Місто+ вони теж завітали з радісною звісткою народження Христа, та побажаннями на новий рік.Богдана Павлишин, голова полтавської спільноти «Українська молодь - Христові» 

 «Миру, злагоди, любові і терпіння, ласки божої. Щоб кожен з нас подумав в цих різдвяних святах про своїх близьких, рідних, знайомих, щоб носив в своєму серці любов до Бога, до ближнього.» 

Роману Веризі всього 12 , щедрувати та колядувати разом з іншими учасниками спільноти ходить 3 роки поспіль. Він бажає щастя та благословення всім полтавцям.

Роман Верига, представник полтавської спільноти «Українська молодь - Христові»
«Мало людей зараз дуже вірує у Бога. Є такі слухи, що мало людей. І тому ми, наша парафія намагається розповісти іншим людям про Бога, їх якось навернути до церкви.»

Гості виконали колядки: «Нова радість стала», «Небо і земля», «Добрий вечір тобі». Богдана Павлишин говорить, -- підтримують давні українські традиції, намагаючись вносити у них щось нове та сучасне.

Богдана Павлишин, голова полтавської спільноти «Українська молодь - Христові» 

«Ми колядуємо, ми щедруємо, ми вінчуємо. В нас така є коляда, яку ми кожного року ми стараємось щось нове ввести в це, тому що це українська коляда, вона має бути така милозвучна.» 

Коляду традиційно закінчили вінчуванням. Тобто, учасники обряду привітали працівників телеканалів ІРТ та Місто+ із різдвяними святами та побажали їм натхнення на весь рік.

Дивитися відео: https://www.youtube.com/watch?v=diT-PzMcg8Q

Джерело: http://irt.pl.ua/video/9320