Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві провели майстер-клас з виготовлення різдвяних пряників

17 січня у Полтаві у кафетерії «Восток» відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяних пряників. Провела його кулінар-кондитер та парафіянка храму Пресвятої Тройці Тетяна Лисенко.

 

Захід відбувся з ініціативи Благодійного Фонду «Карітас Полтава-Всесвіт». Заступник директора церковної благодійної інституції та організатор майстер-класу Ірина Верига розповідає, що подібні творчі ініціативи можуть, з одного боку, об’єднати дітей навколо доброї, спільної справи, а з іншого — вчать їх практично цінувати працю інших людей:

— У нашій парафії маємо багато гарних фахівців та спеціалістів у різних напрямках діяльності. Тому ми все частіше залучаємо наших людей до організації та проведення подібних майстер-класів.

Під час виготовлення різдвяних пряників заступник голови полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» Анастасія Процак провела кілька інтелектуальних розвиваючих ігор для дітей.

Анастасія розповідає, що вже багато років займається волонтерством, працею з дітьми на парафії та у літніх християнських дитячих таборах, де проводить різні майстер-класи:

— Мене особисто дуже сильно надихає спілкування з дітьми.

Парафія Пресвятої Тройці та Благодійний фонд «Карітас Полтава-Всесвіт» висловлюють щиру подяку власникам кафетерію «Восток» у Полтаві, які відгукнулися на ініціативу та надали у безкоштовне користування заклад на вечір.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві