Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві відбулася передріздвяна зустріч з молоддю з особливими потребами

4 січня відбулася передріздвяна зустріч з молоддю з особливими потребами(18+) та їхніми батьками, яку організували Ольга Верига та Ольга Сидора, представники спільноти Віра і Світло св.брата Альберта з Любліна (Польща).

 

Протягом зустрічі усі разом співали різдвяні колядки та прославляли новонародженого Ісуса.

Ольга Верига, відповідальна за спільноту Віра і Світло св.брата Альберта з Любліна (Польща) розповідає, що вже багато років займається працею з "особливими" дітьми та молоддю на волонтерських засадах:

- Насправді, можна багато чого нам повчитися у таких людей з особливими потребами, бо їхня дитяча щирість, відкритість, прозорість та відвертість у простих людських стосунках дуже часто вражає до глибини душі.

Також представники спільноти Віра і Світло св.брата Альберта з Любліна (Польща) розповіли про заснування, життя та діяльність їхньої спільноти, а молодь обговорила труднущі з якими вони зустрічаються у своєму щоденному побутовому житті.

Слід зазначити, що молодь з особливими потребами, розмалювавши хустинки, вирішили передати їх з новорічними та різдвяними побажаннями для наших військових у зоні АТО, які мужньо та віданно боронять нашу землю від агресії зовнішнього ворога.

На завершення зустрічі молоді особи з особливими потребами та їхні батьки висловили бажання та потребу такої спільноти, яка б орієнтувалася на працю з "особливими" людьми, у м. Полтава.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава