Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві відбулося свято Святого Миколая

24 грудня у Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава відбулося свято, присвячене дню Святого Миколая, яке приготували діти для своїх батьків.

 

Святий Угодник вже побував серед потребуючих дітей, котрими постійно опікується парафія і, нарешті дібрався до дітей парафіяльних, котрих зібралося на святі понад 50.

Після Святої Літургії діти та молодь парафії Пресвятої Трійці виступили з концертно-мистецькою програмою, демонструючи свої творчі таланти рідним і близьким.

Пані Валентина Кролевська розповідає, що підготовка дітей до свята тривала понад місяць часу, але все ж принесла бажаний результат:

- Хоч підготовка до подібних свят потребує багато зусиль, як зі сторони організаторів, так і з боку дітей, проте, такі святкові події дуже сильно об'єднують, згуртовують та будують нашу церковну громаду зсередини, дарають гарний, позитивний настрій на довгий час. Рік від року діточок більшає, вони зростають не лише фізично, але й духовно і тішать нас своїми здібностями та талантами.

Згодом, на прохання дітей, до храму завітав і сам святий Миколай, який, вслуховуючись у виступ кожної окремої дитини, щедро обдаровував їх подарунками. Свято завершилося солодким столом для малечі.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава