Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Як не стати окупантом Божих дарів

24 жовтня у Полтавській міській бібліотеці №3 відбулися екологічні місії для порятунку створіння для учнів 5-го класу. Ініціативу провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології, с. Венедикта Гараздовська та с. Августина Костик, сестри Чину Святого Василія Великого.

 

На початку душпастир звернув увагу школярів на дивовижний Богом створений світ, у якому кожному потрібно відчути християнську відповідальність, особливо за ті природні дари-ресурси, які Господь Бог створив для життя людини.

На думку душпастиря, у сучасному інформаційному світі можна досить часто почути, що людина є над природою, хоча це твердження не зовсім є вірним, бо у такий спосіб можна себе відчувати всемогутнім, всесильним і безвідповідально, хаоточно ставитися до природнього середовища, втрачаючи Богом дану людську гідність: «Людина є у центрі Богом створеного світу, а це означає, що сама ж людина має бути відповідальним господарем, а не окупантом, який по-споживацьки використовує усі Божі дари природи», – зауважив екореферент під час спілкування зі школярами.

Згодом сестри-монахині розпочали екологічно-інтелектуальну гру зі школярами. Сестра Венедикта запитувала учнів про існуючі екологічні загрози, які існують у сучасній українській дійсності, а учні озвучували свої способи та методи подолання екологічного гріха в українському суспільстві.

Монахиня розповіла про наслідки доброї відповідальної та поганої безвідповідальної поведінки людини у ставленні до себе, ближнього та навколишнього середовища.

Також сестра Августина провела гру з учнями, де кожен кидав один одному м’ячик і розповідав, що найбільше він любить і цінує у Богом створеному світі.

На завершення екологічних місій усі учасники екозустрічі переглянули мультфільм "Славен будь".

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології