Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

На БУР-talks говорили про екологію

19 жовтня у с. Хрулі, що на Полтавщині, під час БУР-talks відбулися екологічні місії для порятунку створіння, які представив отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

 

Слід зазначити, що у с. Хрулі з 8 жовтня відбувається волонтерський табір БУР (Будуємо Україну Разом), який об’єднав понад 20 молодих людей студентського віку з різних куточків нашої Батьківщини.

Розпочалася ініціатива з короткої розповіді про історію заснування екологічної інституції, про мету та завдання, які перед собою накреслює Бюро з питань екології.

Душпастир розповів про ключові постулати, які будують фундамент християнської відповідальності будь-якої спільноти, в тому числі екологічної інституції, допомагають кожному розвиватися та рухатися у напрямку будівництва нашої Батьківщини.

На думку екореферента, такі принципи як гідність людської особи, спільного блага, солідарності та субсидіарності були закладені свого часу в основу екологічної інституції людьми, які стояли біля витоків створення Бюро з питань екології.

«Може здаватися дивним, що спільного між екологією та цими чотирма принципами, але, з іншого боку, напевно, ми би не досягли жодних позитивних результатів у своїй екологічній діяльності, якби не зважали на ці загальнолюдські постулати, викристалізувані Церквою як орієнтири для нашої спільної діяльності на різних рівнях суспільного життя»,– зауважив екореферент під час спілкування з молодими волонтерами.

Згодом, священик охарактеризував кожний принцип через призму діяльності Бюро УГКЦ з питань екології від моменту заснування церковної екологічної інституції.

Душпастир пояснив, що коли людина у своїй безвідповідальній діяльності пошкоджує один з цих принципів, то починають хитатися всі інші. «Коли ми, скажімо, маємо виховну екогодину зі школярами, то пояснюємо, що людина втрачає свою власну людську гідність, коли безвідповідально, по-споживацьки ставиться до навколишнього середовища. Про яке тоді спільне благо чи солідарність ми можемо говорити?» – пояснює отець Максим.

Опісля всі учасники БУР-talks мали можливість переглянути фільм про відповідальну діяльність та життя людини у Богом створеному світі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології