Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Екомісії крокують Полтавщиною

11 жовтня у Полтавській міській бібліотеці №3 відбулися екологічні місії для порятунку створіння для учнів 2-го класу. Ініціативу провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології, с. Венедикта Гараздовська та с. Августина Костик, сестри Чину Святого Василія Великого.

 

На початку душпастир розповів про християнську відповідальність, про наслідки доброї відповідальної та поганої безвідповідальної поведінки людини у ставленні до себе, ближнього та навколишнього середовища.

"Кожного з нас Господь Бог наділив розумом та постійним бажанням творити добро, - зауважив екореферент, - тому ми справді можемо називатися людьми, дітьми Божими лише тоді, коли відповідально користуємося своїм розумом і творимо добро у цьому Богом створеному світі".

Згодом сестри-монахині розпочали гру зі школярами про 7 днів творення Богом Вселенної, нашої планети Земля. Сестра Венедикта зачитувала зі Святого Письма кожен день, у якому Бог творив світ, а діти намагалися у свій образний спосіб, кожен зокрема, використовуючи свої творчі таланти, зобразити ті обставини та речі, які створював Господь.

На завершення місій с. Венедикта Гараздовська, помічник референта Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, розповіла дітям про VII Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння», який вже сьомий рік поспіль організовує церковна екологічна інституція.

«Кожен з нас може долучитися до екологічного конкурсу, - звернулася с. Венедикта до учнів, - а наступного тижня ми зможемо переглянути ваші робити і надіслати на конкурс». Також сестра монахиня наголосила школярам на відповідальному використанні природних ресурсів та на бережному ставленні до навколишнього середовища.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології