Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Християнські цінності як орієнтир для молодих українців

4 жовтня у Полтаві у Центрі Реабілітації для дітей з органічним ураженням нервової системи відбулися Екологічні місії для порятунку створіння, які провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, та с. Венедикта Гараздовська, ЧСВВ.

 

Розпочалася екологічна ініціатива молебнем до Бога Творця, участь у якому взяли діти, які проходять лікування у медичному закладі, їхні батьки та лікарі. Згодом до присутніх звернувся отець Максим, розповівши про важливість екологічної поведінки у щоденному житті християнина.

На завершення місій с. Венедикта Гараздовська, помічник референта Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, розповіла дітям про VII Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння», який вже сьомий рік поспіль організовує церковна екологічна інституція. «Кожен з нас може долучитися до екологічного конкурсу у спосіб, - звернулася с. Венедикта до присутніх, - який найбільше відповідає його здібностям і талантам, а найкращі отримають цінні екологічні подарунки».

Згодом представники Бюро УГКЦ з питань екології завітали до Міської ради, де мали можливість поспілкуватися з п. Віталієм Нікіпеловим, заступником міського голови. Екореферент розповів про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, про різні ініціативи екологічного формату, які з року в рік проводить екологічна церковна інституція по всій Україні.

"Переважно ми зорієнтовані на молоде покоління наших українців, які вже менше охоплені споживацькою ментальністю радянської минувшини, а дивляться на європейські, тобто християнські цінності, які мали б бути орієнтиром для нашої країни. І екоконкурс яскравий приклад такої орієнтації", – зауважив екореферент.

Заступник міського голови запевнив, що влада готова до будь-якої співпраці у сфері екології, яка б сприяла повноцінному розвитку і міста і його мешканців.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології