Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві говорили про літні християнські табори

11 вересня у Полтаві у студії телерадіокомпанії "Лтава" відбувся прямий ефір програми "Ранок на Лтаві" у якій взяли участь отець Максим Кролевський, священик Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава, та Анастасія Процак, аніматор літніх християнських таборів.

 

У ході прямого ефіру говорили про організацію і проведення молодіжного християнського табору "CREDO" та дитячого духовно-екологічного табору "Дороговказ".
Священик розповів, що парафія Пресвятої Тройці вже кілька років поспіль проводить табори як для молоді так і для дітей:

- Але для нас табір ніколи не був метою, це лише засіб, інструмент завдяки якому ми допомагаємо учасникам таборування зустріти живого Бога, тобто зрозуміти сенс та мету свого життя, зрозуміти свою християнську ідентичність та стати активними учасниками різних суспільних процесів.

Анастасія Процак пояснила, що завдання аніматора полягає у тому, щоб допомогти дітям створити одну велику християнську родину, де панує доброзичливість та радість, родину, де кожен може знайти багато добрих, сумлінних та надійних друзів:

- Нашим головним гаслом на дитячому таборі було "Ми є родина", і це допомагало нам рухатися у правильному напрямку для досягнення цієї великої мети - творити одну велику християнську родину.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО МОЖНА ТУТ:https://www.youtube.com/watch?v=sIfJqZrfbm8

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці