Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Бердянську розпочався ІІ молодіжний християнський табір "CREDO"

7 серпня у м. Бердянськ розпочався ІІ молодіжний християнський табір "Credo", який відбувається другий рік поспіль. 

 

Таборування на березі Азовського моря відбувається за участі полтавської молодіжної організації "Українська молодь - Христові", що діє при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ м. Полтави.

Отець Максим Кролевський, духівник полтавських умхістів розповідає, що літнє таборування є доброю нагодою для того, щоб поспілкуватися у напрямку християнських цінностей, духовно відновитися перед початком навчального року, а, навіть, здружитися, тобто побудувати домашню атмосферу та почуття родинності всередині власної парафії:

— А самі умови та обставини проведення молодіжних таборів дають змогу в кращий, більш доступніший спосіб пізнати Христа, донести Слово Боже до тих, хто його ще, можливо, ніколи не чув — підкреслює полтавський душпастир.

Зважаючи на те, що цей рік в Українській Греко-Католицькій Церкві присвячений 125-літтю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого, то сама духовна програма й тематика молодіжного табору побудована так, щоб молоді греко-католики могли якнайкраще пізнати та збагнути велич постаті великого Патріарха через призму сучасної української дійсності.

Богдана Павлишин, голова полтавської молодіжної спільноти "Українська молодь — Христові" пояснює, що такі молодіжні табори виявляють серед молоді справжніх християнських лідерів, громадських активістів, тобто, тих, хто в майбутньому стане рушієм різних суспільних змін:

— Такі табори допомагають молодим людям відчути себе дітьми Божими, зрозуміти свою власну людську велич та гідність, знайти відповіді на багато актуальних питань сьогодення — зауважує Богдана Павлишин.

Слід зазначити, що під час таборування молоді греко-католики з Полтави в особливий спосіб моляться за своїх жертводавців та усіх тих, завдяки яким став можливим та відбувається молодіжний табір УМХ "Credo".

Довідка:

Полтавський осередок молодіжної організації “Українська молодь – Христові” (УМХ) було створено 7 грудня 2014 року на базі парафії Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви.

“Українська молодь – Христові”, або УМХ, – це організація, заснована митрополитом Андреєм Шептицьким у Галичині в 1930-х роках. У наш час осередки УМХ функціонують як християнські клуби за інтересами, і до них можна вступати незалежно від конфесійної приналежності.

До осередку УМХ в Полтаві приходить як місцева молодь, так і родом з інших частин України, які тут живуть, працюють або навчаються. Молоді люди хочуть разом показати, що Церква – не обов’язково лише для старшого покоління. Духовним наставником спільноти є о. Максим Кролевський. Окрім проведення духовних зустрічей, священик також навчає молодь італійської мови.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці