Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

УКУ передав хворим дітям Полтави гуманітарну допомогу

28 травня у Центр реабілітації для дітей з органічним ураженням центральної нервової системи м. Полтава передали одяг, медичні пристосування для ходьби та ліжка для дітей-пацієнтів.


На прохання медичного капелана о. Максима Кролевського
, який здійснює своє душпастирське служіння у Полтавському Центрі реабілітації, Український Католицький Університет надав благодійну допомогу медичними матеріально-технічними засобами, побутовими речами та одягом. Так, до реабілітаційного центру передали у постійне користування реабілітаційний тренажер, дитячі лікарняні ліжка, ходунки, крісла для душу, дитячі візки, пластикові ванночки, постільну білизну, ковдри, одяг та взуття.

 

Священик відслужив молебень, у якому медики, діти та їхні батьки склали подяку Богові та усім жертводавцям, які були причетні до наданої благодійної допомоги.

― Соціальне служіння ближньому, ― звернувся о. Максим Кролевський до медиків, дітей та їхніх батьків, ― є одним з пріоритетних напрямків розвитку Української Греко-Католицької Церкви, бо наше християнська діяльність ніколи не повинна обмежуватися лише мурами нашого храму, мусить виходити далеко поза стіни сакральних споруд і проникати у всі сфери суспільного життя, проникати у такі Центри, де є діточки з особливими, спеціальними потребами.

Парафія Пресвятої Трійці УГКЦ, медичний персонал Центру реабілітації, діти та їхні батьки висловлюють щиру подяку отцю доктору Петру Терлецькому та Українському Католицькому Університету за надані медичні матеріально-технічні засоби, побутові речі та одяг.

 РЕПОРТАЖ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МОЖНА ДИВИТИСЯ ТУТ    https://www.youtube.com/watch?v=lzTjACvK6r4&feature=youtu.be