Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Благодійний Фонд "Всесвіт"

Представники БФ "Всесвіт" взяли участь у зустрічі на якій говорили про розподіл папської допомоги для постраждалих від війни в Україні

30 вересня у Харкові відбулася зустріч Технічного Комітету, який відповідальний за розподіл папської допомоги постраждалим від війни в Україні, з різними благодійними фондами та релігійними організаціями з м. Харків та з  м. Полтави.

 

Представники Технічного Комітету мали за мету краще проінформувати про принципи розподілу допомоги та пояснити специфіку отримання грантів благодійними фондами чи релігійними організаціями.

Участь у таких заходах інформаційного характеру взяли представники Благодійного Фонду «Всесвіт» м. Полтави: отець Юрій Кролевський, директор БФ «Всесвіт», та п. Ірина Верига, виконавчий директор БФ «Всесвіт».

Під час зустрічі представники Технічного Комітету коротко розповіли про важливість загальноєвропейської збірки коштів, яка відбулася з ініціативи Папи Римського Франциска, та яка має за мету знайти свого адресата, який постраждав від військових дій в нашій Батьківщині.

Згодом відбулося обговорення самої процедури розподілу папської допомоги. Усі учасники інформаційної зустрічі мали можливість поставити запитання представникам Технічного Комітету.

Прес-служба БФ "Всесвіт"