Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

НАУКОВЦІ НАМАГАЮТЬСЯ ВИЗНАЧИТИ МІСЦЕ РЕЛІГІЇ В НОВІТНІЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г Короленка розпочала роботу V Всеукраїнська наукова конференція «Держава і Церква в новітній історії України».

Конференція, яка триватиме два дні, передбачає роботу кількох секцій, а також круглий стіл «Митрополит Андрій Шептицький в історії УГКЦ» до 150-ліття з Дня його народження. Конференція відбувається за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації.

 

Відомих науковців, які займаються вивченням державно-церковних відносин у ХХ-ХХІ-му століттях, Полтава приймає вже традиційно. У Педагогічному університеті сформувалася ціла наукова школа, яку започаткував академік Володимир Пащенко. Нині його учні продовжують працювати над перспективними напрямами такої важливої для суспільства і держави проблематики.

У роботі наукової конференції взяли участь понад 80 вчених-істориків та релігієзнавців, представники церков та громадськості з різних куточків України.

Про державу та церкву, соборність і толерантність присутні  говоритимуть під час роботи кількох секцій, зокрема розглянуть питання, пов’язані з православною церквою у ХХ-му, ХХІ-му століттях, греко-католицькими і римо-католицькими конфесіями новітньої доби. Одна із секцій називатиметься «Протестантизм та юдейські конфесії в новітній історії України».

У Полтаві відгукнулися й на загальнодержавну ініціативу вшанування 150-ліття від Дня народження видатного українського релігійного діяча митрополита УГКЦ Андрія Шептицького. З цієї нагоди в рамках конференції відбулося засідання за круглим столом.

За матеріалами наукової конференції опубліковано збірник наукових праць. Видання профінансувала обласна державна адміністрація.

Дивитися відео можна тут https://www.youtube.com/watch?v=eVN1CBUuQps

 

Джерело: http://www.ltava.poltava.ua/news/naukovtsi-namahayutsya-vyznachyty-mistse-relihiji-v-novitnij-istoriji-ukrajiny