Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

У Полтаві у Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбулися Великопісні реколекції

З 12 по 14 квітня у Полтаві у Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава відбулися Великопісні реколекції (духовні науки). Лектор заходів — отець Ігнатій Москалюк, ієромонах, настоятель Василіянського монастиря св. Володимира Великого у м. Херсон.

Центральною лінією духовних наук було усвідомити згубність гріхопадіння у сучасному світі та важливість Святої Тайни Сповіді. 

На думку ієромонаха, сучасний світ і сама людина сьогодні чомусь втрачає відчуття гріха, який дуже глибоко зранює саму ж людську особу. Гріх – це зло, зранення, яке робить людину невільником, рабом цього світом. Лише усвідомлення цього зла, щире каяття та Сповідь може допомогти людині справді стати вільною та відчути у повноті стан автентичної Свободи:

— Зважаючи на біль, страждання, яке існує у світі, воєнне лихоліття, яке сьогодні переживаємо ми, то часто можемо запитуватися, а де ж той добрий та люблячий Бог? Та хіба Бог продукує війни, приносить смерть чи страждання? Ні! Це людина, яка робить гріх!

Священнослужитель звернув увагу на те, що ми не завжди бачимо Бога, є духовно незрячими, бо бачимо частіше зло, війну, розруху, але не бачимо добрих, позитивних імпульсів, які походять від Бога:

— Чи Бог займає місце у моєму домі, де я живу? Бо для всього є місце: для коханки, для інтернету, порнографії… але для Бога місця нема.

Отець Ігнатій вважає, що сама найбільша біда є тоді, коли людина відчуває себе не потрібною, зайвою. Бо атмосферу у моїй домівці створюють не меблі чи гарний євроремонт, а любов у родині. Ми хочемо вертатися додому, бо там є ті, хто нас любить, кому ми потрібні:

— У мене у житті траплялися люди, які не хотіли йти додому, бо казали, що вони там не потрібні.

На завершення духовних наук душпастир з Херсону помолився молитви на оздоровлення для усіх присутніх, помазав усіх святим єлеєм.

Слід зазначити, що рік тому отець Ігнатій, ЧСВВ, вже відвідував Полтаву з духовними науками.

Прес-служба Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава