Розпорядок богослужінь

ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРОЙЦІ
ПН.-ПТ.
Свята Літургія о 18.00
Вечірня о 19.00
СБ. - Свята Літургія о 10.00
Вечірня о 17.00
НД. - УТРЕНЯ о 09.00
СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 10.00
Катехизація для дітей 11.30
 
КАПЛИЦЯ МВС СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА
ПН. - Утреня 0 09.00
Свята Літургія 0 09.30
СР. - Утреня 0 09. 00
Свята Літургія о 09.30
ПТ. - Утреня о 09.00
Свята Літургія о 09.30
НД.-СВЯТА ЛІТУРГІЯ о 18.00


Життя парафії

Розпочався патріотичний наметовий табір "Відвага ім. І. Гавдиди"

"СПРАВЖНІЙ ХРИСТИЯНИН ПОВИНЕН ЗАВЖДИ ПРОТИСТОЯТИ БУДЬ-ЯКИМ ВИКЛИКАМ СУЧАСНИХ РЕАЛІЙ" - отець Юрій Кролевський під час відкриття патріотичного табору.

З 20 по 30 липня на Полтавщині проходить патріотичний наметовий табір «Відвага ім. Івана Гавдиди», що зібрав близько сотні молодих людей з різних куточків України. Цього року захід відбувається на межі трьох областей - Полтавської, Харківської та Сумської, поблизу с.Опішня, а духівником та капеланом табору є греко-католицькі священики з м. Полтави - отець Юрій Кролевський, настоятель полтавської парафії Пресвятої Тройці. Допомагає йому військовий капелан - отець Максим Кролевський.

 

"Справжній християнин, свідомий громадянин та патріот повинен завжди протистояти - зауважив отець Юрій Кролевський у день відкриття табору - будь-яким викликам сучасних реалій, не повинен коритися жодним негативним обставинам життя, але з допомогою Божою повинен по-людськи, по -християнськи долати різного роду перешкоди, труднощі та небезпеки."
Молодь віком 16-26 років протягом десяти днів житиме у наметах, буде дотримуватися сурової дисципліни та перемагатиме свої слабкості. Недарма «Відвага» - це табір волі і характеру. «Цей табір змінює людей: з пасивного спостерігача перетворює на активного громадянина, християнина та націоналіста, готового до викликів сьогодення. Система виховання - перевірена роками практики. Подібні табори організовувалися як вишколи в Українській повстанській армії, а ми - продовжуємо цю традицію», - говорить Іван Кішка, голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
Цього року - найбільше учасників з Львівщини, Тернопільщини, Київщини, Сумщини та Полтавщини, а також - переселенці з Донбасу. Окрім цього, вишколюватися «по-українськи» приїхали білорус та німець.

На учасників чекає насичена таборова програма: спортивні змагання та ігри — регбі, бокс, страйкбол, волейбол, а також лекції і тренінги, зустрічі з відомими людьми — громадськими активістами, істориками, військовими, журналістами. Лекторами стануть Святослав Липовецький, історик та публіцист; Олег Медуниця, народний депутат України; Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти; Віталій Шабунін з Центру протидії корупції; Павло Подобєд з Інституту національної пам’яті та інші.
Цього року програма табору включає також і елементи військової підготовки; теренову гру, рейндж-кидок, туристичні змагання та смуги перешкод, нічні чергування та навчальні тривоги.